Nationale-Nederlanden laureatem w konkursie „Siła Przyciągania 2016”
Nationale-Nederlanden otrzymało nagrodę główną konkursu „Siła Przyciągania 2016” w kategorii „Najlepsza inicjatywa budująca zaangażowanie i lojalność pracowników”. Konkurs został zorganizowany z inicjatywy m.in. dziennika Puls Biznesu oraz PwC. Projekt ma na celu wyróżni...
Nn arrow
Czytaj więcej

Nationale-Nederlanden wyróżnione Znakiem Jakości KidZone 2016
Nationale-Nederlanden zostało uhonorowane certyfikatem KidZone. Celem plebiscytu jest wyróżnienie firm oraz produktów oferujących najkorzystniejsze rozwiązania dla dzieci i rodzin.
Nn arrow
Czytaj więcej

Nationale-Nederlanden ponownie nagrodzone Listkiem CSR Polityki
Redakcja tygodnika Polityka po raz piąty zaprosiła przedsiębiorstwa do przeglądu swoich działań z obszaru społecznej odpowiedzialności i wkładu w zrównoważony rozwój. Spośród wszystkich zgłoszeń uhonorowano 64 firmy. Wśród nich znalazło się także Nationale-Nederlanden, k...
Nn arrow
Czytaj więcej

Ordery Finansowe 2015 – podwójne wyróżnienie dla Nationale-Nederlanden
Nationale-Nederlanden zdobyło dwa wyróżnienia w corocznym plebiscycie organizowanym przez branżowy magazyn gospodarczy Home&Market.
Nn arrow
Czytaj więcej

Nationale-Nederlanden zwycięzcą rankingu IKZE w DFE „Rzeczpospolitej”
Nationale-Nederlanden zajęło pierwsze miejsce w opublikowanym przez redakcję „Rzeczpospolitej” rankingu Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) w ramach Dobrowolnych Funduszy Emerytalnych (DFE).
Nn arrow
Czytaj więcej
1
2